3 прості кроки для отримання польської візи - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном 3 прості кроки для отримання польської візи - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном
76008, Тролейбусна, 4/1a,
Івано-Франківськ, Україна
visa.europe.job@gmail.com

3 прості кроки для отримання польської візи

01 02 2021

3 прості кроки для отримання польської візи

  1. Обрати категорію візи
  2. Подати документи
  3. Що робити після подачі документів?

Вітаємо на веб-сайті Пунктів Прийому Візових Анкет до Польщі в Україні! На цьому сайті Ви зможете знайти інформацію стосовно процедури подачі документів та отримання паспорта, а також іншу корисну інформацію. Уся інформація та посилання на цьому веб-сайті перевірені та затверджені Посольством Республіки Польща в Україні.

Шановні Клієнти!

Інформуємо, що час опрацювання заявок надісланих у форматі поштового відправлення значно довший.Наполегливо рекомендуємо підтверджувати дату запропоновану системою під час розмови з оператором та подавати документи особисто в ППВА.

Шановні Клієнти!

Прагнемо звернути Вашу увагу, що надсилаючи документи у форматі поштового відправлення:

копії документів мають буди формату А4 та гарної якості;

у візовому формулярі (анкета) мають бути заповнені абсолютно всі пункти без винятку.

Документи у яких анкети мають не заповнені поля або надіслані копії документів є не читабельними не можуть бути прийняті у опрацювання.

Приклад заповненої анкети на національну візу можна побачити тут

Ви маєте можливість придбати страховий поліс компанії PZU у Візовому Центрі. Компанія PZU гарантує компенсацію коштів у випадку отримання відмови у візі. Дізнатися більше - тут

Шановні Клієнти!

У Генеральному консульстві РП у Харкові призупинено прийом заявників у візових справах.

Інформуємо, що починаючи з 26 січня 2021 року до 1 лютого 2021 року (включно) прийом заявників у візових справах у Генеральному консульстві РП у Харкові призупинено. Відповідно документи, подані у Візових центрах міст Харків, Дніпро та Запоріжжя до 26.01.2021 року, будуть розглянуті після відновлення діяльності візового відділу.

Шановні Клієнти!

З уваги на видовжений час опрацювання заявок, отриманих у форматі поштового відправлення, рекомендуємо подавати документи особисто до міст Львова, Івано Франківська, Ужгорода, Луцька, Рівного та Тернополя.

Наполегливо рекомендуємо здійснювати оплату сервісного збору в банку для подачі документів безпосередньо у Візовому Центрі м. Львова, Івано Франківська, Ужгорода, Луцька, Рівного та Тернополя.

Шановні Клієнти!

Прагнемо звернути Вашу увагу, що надсилаючи документи у форматі поштового відправлення:

копії документів мають буди формату А4 та гарної якості;
у візовому формулярі (анкета) мають бути заповнені абсолютно всі пункти без винятку.

Документи у яких анкети мають не заповнені поля або надіслані копії документів є не читабельними не можуть бути прийняті у опрацювання.

Приклад заповненої анкети на національну візу можна побачити тут

Шановні Клієнти! Рекомендуємо Вам подавати документи на апеляцію (виключно на апеляцію) безпосередньо в ППВА після здіснення реєстрації за посиланням У випадку подачі у форматі поштового відправлення, термін розгляду апеляції може бути продовжений.

Шановні Клієнти,

Інформуємо, що час опрацювання заявок надісланих у форматі поштового відправлення значно довший.Наполегливо рекомендуємо підтверджувати дату запропоновану системою під час розмови з оператором та подавати документи особисто в ППВА.

Шановні клієнти,

Інформуємо, що через введення карантину в період з 11.01 по 25.11, час опрацювання заявок на візу буде продовжено. Також буде подовжено час очікування на подання заяв на візу безпосередньо у ППВА. Для вашої зручності та безпеки співробітників та клієнтів ППВА ми пропонуємо можливість подання документів у кореспонденційному форматі - навіть у день сплати сервісного збору за послуги ППВА.

Крім ми хотіли б повідомити вам, що з 11 по 25 січня ППВА у Києві не приймає заявників особисто, а тільки у кореспонденційному форматі.

Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Одесса та Херсон відновлює свою діяльність 30 листопада 2020 р . Для клієнтів мав підтверджену дату на 25,26,27 листопада – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження нової дати подачі документів.

Шановні Клієнти,

Прагнемо Вас повідомити, що у зв’язку із змінами до Закону про іноземців від 1 грудня 2020 року особи, які подають заяву на отримання національної візи з метою роботи, повинні будуть пред’явити медичний страховий поліс з мінімальним покриттям 30 тис. Євро. Страховий поліс має покривати всі дні запланованого перебування.

Також хочемо зазначити, що з 1 грудня також буде змінюватися перелік страхових компаній, що пропонують страхування, яке відповідає вимогам вищезазначених нормативних актів. закон.

Шановні Клієнти, інформуємо, що через тимчасове призупинення прийому клієнтів у Одессі, Пункти прийому візових анкет до Польщі у Одеському консульському окрузі (м.Одесса,м.Херсон) тимчасово призупинять прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА з 25 листопада 2020 р. до подальшого повідомлення. Клієнти, які зареєстровані до ППВА для подання візової заявки з 25 листопада 2020 р. і пізніше, люб'язно просимо уважно слідкувати за інформацією та повідомленнями, розміщеними на нашому веб-сайті для отримання відповідних подальших інструкцій. (наш Кол центр зв’яжеться з вами, щойно ППВА відновить свою роботу)

Шановні Клієнти!

Тепер Вам не потрібно очікувати дату реєстрації для того, щоб подати документи.

Для Вашої зручності та в цілях дотримання усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА, Ви можете подати документи у форматі „Поштового Відправлення” у будь-який зручний для Вас час, включаючи день оплати за послуги Візового центру. Для детальної інформації натисніть тут

Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункт Прийом Візових Анкет до Польщі м. Львова відновлює свою діяльність 15 жовтня 2020 р . Для клієнтів мав підтверджену дату на 12 і 13 жовтня – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження нової дати подачі документів.
Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі м. Рівне відновлює свою діяльність 05 жовтня 2020 р . Для клієнтів хто мав підтверджену дату подачі документів на 01 і 02 жовтня до Рівного – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження нової дати подачі документів.

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що 28 вересня 2020 р. Консульський відділ Посольства Республіки Польща у Києві відновлює прийом клієнтів. У зв’язку з цим Пункти прийому візових анкет до Польщі у Київському консульському окрузі (м. Київ та м. Кропивницький) також відновлюють прийом клієнтів для подачі візової заяви у ППВА. Клієнтів, які були зареєстровані до ППВА для подання візової заяви з 21 по 25 вересня 2020 р., просимо чекати на дзвінок з Контакт центру для підтвердження нової дати та години реєстрації.

Інформуємо Клієнтів, які подають документи до ППВА Київського, Одеського, Харківського, Вінницького консульських округів у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.
Шановні Клієнти! Звертаємо Вашу увагу , що в Київському Консульському Окрузі неможливо подати заяву на отримання візи особами, які відповідно до Положення Міністра внутрішніх справ та адміністрації про тимчасове припинення або обмеження прикордонного руху на певних пунктах пропуску через кордон від 13 березня 2020 р. (Dz. U. z 2020 r. poz. 435) не мають права перетинати державний кордон Республіки Польща. Список категорій осіб, яким дозволено в'їжджати до Польщі в умовах пандемії COVID-19, можна знайти за посиланням ТУТ

Шановні клієнти!

Інформуємо, що надсилання ваших заяв на візу у форматі поштового відправлення до Візових Центрів Харківського, Київського, Одеського, Вінницького, Луцького консульських округів відбувається згідно реєстрації, підтвердженої під час розмою з працівником кол-центру.

Зверніть увагу, що документи повинні надсилатися Новою поштою до ВЦ у зазначених консульських округах у межах строку, встановленого системою реєстрації та підтвердженого під час розмови з працівником кол-центру. Якщо документи будуть надіслані в іншу дату, Візовий Центр не зможе опрацювати документи.

Шановні Клієнти, інформуємо вас, що починаючи з 1 вересня 2020 р., здійснюючи передоплату сервісного збору у відділеннях Кредобанку чи Ідея банку з метою здійснення реєстрації до Пункту прийому візових анкет (ППВА), ви повинні чітко вказати касиру спосіб, яким ви плануєте подавати документи на візу – будете здійснювати візит до ППВА чи будете надсилати ваші документи до ППВА у форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта».

Подача документів безпосередньо у ППВА. Якщо під час здійснення оплати у банку ви зазначите, що будете подавати документи на візу безпосередньо у ППВА, вам буде автоматично призначена дата та година реєстрації до ППВА і оператор Контакт центру вам зателефонує для підтвердження дати реєстрації. Після підтвердження дати реєстрації у вас також є можливість відправити документи до ППВА через кур’єрську компанію «Нова Пошта».
Подача документів у форматі поштового відправлення. Якщо під час здійснення оплати у банку ви зазначите, що будете подавати документи на візу у форматі поштового відправлення через кур’єрську компанію «Нова Пошта», ви можете надсилати повний пакет документів до ППВА і вам не потрібно чекати на дзвінок з Контакт центру, так як дата та година реєстрації у таких випадках не назначається (у вас не буде можливості подати документи безпосередньо до ППВА).
Важливо: звертаємо вашу увагу, що термін дії банківської квитанції 90 днів з дня здійснення оплати в банку, тому подача документів у форматі поштового відправлення можлива не пізніше, ніж 90 днів з дня здійснення оплати в банку.

Інформація про правила подачі документів на отримання візи громадянами Білорусі - натисніть тут.
Інформуємо клієнтів, які подають документи до ППВА Харківського консульського округу (м. Харків, Дніпро, Запоріжжя) у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.
Шановні Клієнти! Інформуємо вас, що Пункти Прийому Візових Анкет до Польщі м. Львова, Івано – Фраківська та Ужгорода відновлюють свою діяльність 21 серпня 2020 р . Для клієнтів хто вже здійснив оплату сервісного збору – очікуйте на дзвінок оператора кол центра з метою підтвердження дати подачі документів. У випадку подачі документів у форматі поштового відправлення натисніть тут
Інформуємо клієнтів, які подають документи до ППВА Вінницького консульського округу (м. Вінниця, Хмельницький, Житомир, Чернівці) у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений через високий попит бажаючих подати документи на візу.
Починаючи з 3 липня 2020 р. Пункти прийому візових анкет (ППВА) у м. Луцьк, Львів та Ужгород відновлюють прийом заяв на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР). Подача документів можлива лише за попереднім записом до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА – натисніть тут.

Для того, щоб зареєструватися до ППВА потрібно здійснити попередню оплату сервісного збору у відділенні Ідея банку або Кредобанку. Прийом оплат сервісного збору у відділеннях Ідея банку можлвий з 1 липня 2020 р., а у відділеннях Кредобанку - з 2 липня 2020 р.

Пункт прийому візових анкет (ППВА) у м. Рівне відновлює свою діяльність 26 червня 2020 р. Прийом візових заяв та отримання паспортів у ППВА буде відбуватись виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою подачі візової заявки – натисніть тут. Отримати інформацію про процедуру реєстрації до ППВА з метою отримання паспорта – натисніть тут. Звертаємо увагу, що всі зареєстровані до ППВА клієнти будуть прийняті лише у свою годину реєстрації. Клієнти, які спізняться на свою годину реєстрації або прийдуть раніше своєї години реєстрації не будуть прийняті у ППВА. Отримання консультації можливе виключно за посередництвом електронної інформаційної пошти ППВА або на інформаційній лінії Кол центру. Перед відвідуванням ППВА просимо вас уважно ознайомитись з ПРАВИЛАМИ відвідування ППВА (див. нижче на даній сторінці).
Звертаємо увагу клієнтів, що видача паспортів або карток МПР у Пунктах прийому візових анкет (ППВА) відбувається виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА. Кожен клієнт повинен самостійно зареєструватися на отримання паспорта на даному веб-сайті. Здійснити реєстрацію до ППВА на отримання паспорта – натисніть тут.
Інформуємо клієнтів, які подають документи до ППВА у м. Луцьк, Рівне або Тернопіль у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що термін розгляду таких документів у ППВА може бути збільшений.
Застерігаємо клієнтів, які подають документи у форматі поштового відправлення (через кур’єрську службу «Нова Пошта»), що у пакеті документів, який надсилається до ППВА, повинні знаходитись виключно документи згідно контрольного списку. Надсилати готівкові кошти разом з документами ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Якщо ППВА отримає конверт з документами, в якому будуть знаходитись гроші, документи не будуть прийняті ППВА і будуть одразу відправлені назад клієнту без розгляду та обробки.
Шановні Клієнти, інформуємо вас, що здійснити оплату сервісного збору для реєстрації до Пунктів прийому візових анкет (ППВА) з метою подачі документів на візу до Польщі відтепер можливо онлайн на офіційному веб-сайті КредоБанку або на офіційному веб-сайті / через мобільний додаток ПриватБанку у додатку «Приват24». Для здійснення оплати онлайн необхідно відвідати офіційний веб-сайт КредоБанку або ПриватБанку .

Люб’язно інформуємо вас, що Пункти прийому візових анкет до Польщі (ППВА) відновлюють свою діяльність 3 червня 2020 р., окрім ППВА у м. Рівне.

Дотримуючись усіх заходів, що забезпечують безпеку персоналу і клієнтів ППВА та соціальне дистанціювання всередині ППВА та поза його межами, починаючи з 3 червня 2020 р. ППВА будуть обслуговувати клієнтів виключно згідно наведеного нижче формату:

Подача документів у ППВА для всіх візових категорій (національна віза – тип Д, віза Шенген – тип С) виключно згідно попередньої реєстрації до ППВА (для отримання детальної інформації – натисніть тут) або через послугу подачі документів у форматі поштового відправлення через "Нову Пошту" у випадку подачі документів на національну візу (для отримання детальної інформації – натисніть тут)
Відділення банків розпочнуть прийом платежів для здійснення попередньої реєстрації до ППВА: Кредо банк та Ідея банк – з 2 червня 2020 р., ПриватБанк – з 5 червня 2020 р.
Подача документів на отримання дозволу Місцевого прикордонного руху (картки МПР) наразі недоступна. Просимо вас надалі уважно стежити за повідомленнями та новинами, опублікованими на нашому веб-сайті стосовно відновлення прийому заявок на МПР у ППВА у м. Львів, Ужгород, Луцьк
Отримання паспортів у ППВА виключно згідно попередньої реєстрації (для отримання детальної інформації - натисніть тут) або замовивши послугу кур’єрської доставки паспорта на відділення «Нової пошти»

Можливість отримання консультації у ППВА відсутня

Ключові заходи задля Вашого здоров’я та безпеки:

Наші Пугкти прийому візових анкет (ППВА) дотримуються найвищих стандартів здоров’я та безпеки, основаних на рекомендаціях Всесвітньої Організації Здоров’я та місцевих органів охорони здоров’я. Ми розраховуємо на Вашу співпрацю та чітке дотримання вимог ВОЗ для забезпечення здорового та безпечного середовища для Вас та наших працівників.

ПРАВИЛА, ЯКИХ ПОВИННІ ДОТРИМУВАТИСЬ ВСІ КЛІЄНТИ, ВІДВІДУЮЧІ ППВА:

Вхід до Пункту прийому візових анкет можливий лише за попередньою реєстрацією і лише в призначений час – як для подачі документів, так і для отримання паспорту.
Якщо Ви спізнилися на годину своєї реєстрації або прийшли раніше години реєстрації, нажаль, ми не зможемо Вас обслужити.
Вхід до Пункту прийому візових анкет дозволений лише клієнтам, які мають реєстрацію. Всі інші особи не мають права заходити до приміщення ППВА.
Температурний скринінг на вході у ППВА. З метою забезпечення виконання санітарних норм щодо доступу Клієнтів на територію ППВА, уповноважені працівники ППВА здійснюють вимірювання температури всіх Клієнтів, які звертаються до ППВА з метою отримання відповідних послуг. У разі виявлення у Клієнта підвищеної температури, такому Клієнту буде рекомендовано пройти відповідне медичне обстеження з метою недопущення можливого зараження інших відвідувачів та працівників ППВА.Товариство (ППВА) позбавлене можливості надання послуг Клієнтам, які мають симптоми захворювання.
Безконтактна перевірка клієнтів службою безпеки ППВА.
Чітке дотримання соціальної дистанції (2 м).
Обов’язкове використання масок та рукавичок.
Наявність при собі власної ручки для підписання документів в ППВА.
Ваша безпека – наш пріоритет!
Інформація, що стосується медичного страхування подорожуючих – натисніть тут.

Застерігаємо Вас від співпраці та консультування з будь-якими не уповноваженими особами, особливо агентами, що пропонують свої послуги поза Посольством, Генеральними Консульствами та Пунктом Прийому Візових Анкет. Дипломатичні представництва та Пункт Прийому Візових Анкет радять уникати будь-яких дій, а також не беруть на себе відповідальності за інформацію та інструкції, надані такими особами. Радимо не передавати свої персональні дані та документи подібним особам для уникнення зловживань з їхнього боку.
Шановні клієнти, будь ласка, прочитайте важливу інформацію щодо перетину кордону іноземцями, які їдуть на роботу в Польщу - натисніть тут.
Зверніть увагу: оплата сервісного збору ППВА не зобов’язує платника до купівлі будь-яких банківських продуктів та послуг.
Інформація щодо страхування подорожей у випадку отримання національної візи Д – натисніть тут.
Шановні Клієнти, прагнемо звернути Вашу увагу, що у зв’язку з підписанням угоди про безвізовий режим для громадян України, які мають біометричні паспорти, безвізовий в’їзд у країни Шенгенської зони можливий з 11 червня 2017 року . Для ознайомлення з детальною інформацією Ви можете відвідати інтернет-сторінку Посольства РП або відвідайте інтернет-сторінку Відкрий Європу – вказане інтернет- посилання створене представництвом ЄС в Україні для надання необхідної інформації про безвізовий режим.

ППВА до Польщі, а також Консульства Польщі в Україні не прийматимуть до розгляду візові заяви на отримання Шенгенських віз від власників біометричних паспортів, якщо термін дії візи повинен бути пізнішим ніж 10 червня 2017 р.

Заявники, які хочуть перебувати на території Польщі більше ніж 90 днів, як і раніше повинні подавати документи для отримання довгострокової національної візи. З метою ознайомлення із найбільш поширеними запитаннями та відповідями до них стосовно умов безвізового режиму – натисніть тут.

Будь ласка поділіться цим записом
Top envelopephonemap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram