3 прості кроки для отримання візи до Республіки Чехія - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном 3 прості кроки для отримання візи до Республіки Чехія - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном
76008, Тролейбусна, 4/1a,
Івано-Франківськ, Україна
visa.europe.job@gmail.com

3 прості кроки для отримання візи до Республіки Чехія

01 02 2021

Крок 1 - визначити категорію візи

Крок 2 - процес подачі документів

Крок 3 - після подачі документів

Ми раді вітати Вас на веб-сайті Візових Центрів Посольства Республіки Чехії в Україні.

Вся інформація та посилання на цьому веб-сайті перевірені та затверджені Посольством Республіки Чехії в Україні.

 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у місті Київ відновлює свою роботу з 25 січня 2021 року.
 • Закриття Київського візового центру

  Візовий центр у м. Києві буде зачиненим для відвідування з 11 по 22 січня 2021 року. Більше інформації можна знайти за посиланням
 • Шановні Заявники!

  Відповідно до оголошення місцевої влади про введення повного локдауна в Україні, який відбудеться з 11 по 22 січня 2021 року графік роботи чеських візових центрів буде наступним:
  • Візові Центри в містах Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську та Ужгороді будуть відкритими для подачі документів та отримання паспортів.
  • Візовий Центр в місті Київ буде закритий з 11 по 13 січня 2021 р. для подачі документів та отримання паспортів. Діяльність його в наступні дні ще не визначена. Заявники, котрим призначена перша дата подачі з 11 по 13 січня 2021 року в Києві, використають для подачі заяв свою другу, резервну дату. Заявники, паспорти котрих знаходяться в Візовому Центрі Києва та не замовляли під час подачі документів кур’єрську доставку, зможуть отримати паспорт або після відкриття візового центру, або замовити кур’єрську доставку або отримати його в іншому візовому центрі (Дніпро, Харків чи Одеса). Щодо способу отримання паспорту візовий центр зв’яжеться з кожним заявником додатково. Для отримання додаткової інформації кожен заявник також може зателефонувати на нашу інформаційну лінію +38 050 4193009 або +38 044 5949659 з 8:00 до 18:00 або ж написати нам

Шановні Клієнти!

Відповідно до оголошення місцевої влади про введення повного локдауна в Україні, який відбудеться з 11 січня 2021 року по 22 січня 2021 року графік роботи чеських візових центрів буде наступним:

 • Візові Центри в містах Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську та Ужгороді будуть відкритими для подачі документів та отримання паспортів.
 • Візовий Центр в місті Київ не може підтвердити свою роботу на даний момент.
  • Заявники, які здійснили оплати сервісного збору до Візового Центру міста Києва отримуватимуть дві дати для подачі документів:
   1. Перша дата буде найближчою в період з 11 по 22 січня і заявник її використовує в разі роботи Візового Центру в Києві; У разі, якщо заявник не використовує першу дату подачі, хоча Візовий центр працюватиме, він не зможе використовувати другу дата подачі- друга дата буде анульована і заявнику для призначення терміну потрібно буде зробити новий платіж.
   2. Друга дата буде резервною і клієнт зможе скористуватися нею тільки в разі, якщо Візовий Центр в місті Києві буде зачинений в період з 11 по 22 січня.
  • Візовий центр з цими заявниками зв'яжеться протягом наступного тижня додатково і проінформує про фінальне рішення щодо роботи Візового центру в Києві в період з 11 по 22 січня. Також заявники можуть дивитися актуальну інформацію на нашому веб сайті.
  • Додаткову інформацію, як буде можливо отримати паспорти, в разі якщо візовий центр не працюватиме заявники можуть отримати зателефонувавши нам або ж написати нам електронного листа

Щоденна квота для чеських візових центрів під час дії локдауна буде наступною:

Львівський округ - 300 заявок в день на Шенгенську короткострокову візу та 100 заявок в день на Робочу карту

Київський округ – 330 заявок в день

Шановні Клієнти!

Раді повідомити Вам, що нова процедура реєстрації на короткострокові візи до Візових Центрів Чеської Республіки буде запроваджена з 20 жовтня 2020 року.

Запит на реєстрацію буде здійснено шляхом сплати сервісного збору за консультаційну послугу Візового Центру (12 євро в місцевій валюті відповідно до курсу валют).

Оплата може бути здійснена лише в одному з відділень банку «Idea банк» та лише заявником особисто (враховуючи чинні обмеження на подання заявок на отримання певних категорій короткострокових віз для всіх заявників, а також подання заявок на короткострокову робочу візу громадянами, які не є громадянами України, наполегливо рекомендується перевірити умови подання заяви, як вказані на нашому веб-сайті, до здійснення платежу)

Після здійснення оплати, заявнику буде призначена дата подачі документів по телефону (письмове підтвердження реєстрації не буде видано).

Статус запиту на реєстрацію можна перевірити на кожному етапі процесу реєстрації на нашому веб-сайті за адресою . Після призначення дати подачі документів заявник може побачити деталі свого запису за даним посиланням.

Юрисдикція Посольства Чеської Республіки в м. Києві, добова квота заяв: з 16 листопада 2020 - 400.

Юрисдикція Генерального Консульства Чеської Республіки в м. Львів, добова квота заяв: з 16 листопада 2020 - 400:

Львів – 130

Ужгород – 200

Івано – Франківськ – 70

 • До уваги клієнтів! Про дотримання соціальної дистанції у разі виникнення черги при проведенні платежів у відділеннях банків партнерів.Візові Центри та наші партнери відповідально та уважно ставиляться до правил, які запроваджені державою щодо обмеження поширення коронавірусної інфекції.З огляду на запровадження платежів пріпейд для оформлення візи для виїду до Ресубліки Чехія та те, що такі платежі неможливо провести онлайн, маємо прохання до клієнтів:
  • Будь ласка, очікуйте на вулиці
  • Будь ласка, дотримуйтеся соціальної дистанції 1,5 м під час очікування
  • Користуйтеся масками та захисними рукавичками
  • Будьте ввічливі один до одногоЗі свого боку, маємо запевнити, що наші партнери докладають всіх зусиль для того, щоб максимально оперативно провести необхідні платежі.Бережіть себе та будьте здорові!
 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у місті Львів тимчасово призупиняє свою роботу з 15 жовтня 2020 р. і до наступного повідомлення.
 • Реєстрація на подачу документів на короткострокові візи з метою працевлаштування до юрисдикції Посольства Чеської Республіки в м. Києві було припинено 8 жовтня 00:00. На даний момент всі місця зайняті до 30 жовтня включно. Дата та час відкриття наступного запису буде опубліковано на нашому веб-сайті заздалегідь.Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у м. Івано-Франківськ починає роботу з 10 серпня 2020 р.
 • Шановні Клієнти! Починаючи з 25 серпня 2020 заявники мають можливість подати документи через Візові Центри на короткострокові візи з метою працевлаштування без обмеження мети. Йдеться лише про заяви, які подаються в Україні громадянами України, і якщо вони не перевищують максимальну кількість таких заяв, встановлених Міністерством закордонних справ після консультацій з Міністерством охорони здоров'я.
 • Шановні Клієнти, інформуємо вас, що Візовий Центр у м. Івано-Франківськ починає роботу з 10 серпня 2020 р.
 • Шановні заявники! З 13 липня 2020 необхідно подавати підтвердження від роботодавця. Без цього документу Ваш пакет не зможе бути прийнятий. Детальніша інформація тут
 • Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що громадяни Білорусі будуть сплачувати 35 Евро у звязку з підписанням договору про спрощення Візового режиму, який вступає в силу з 1 липня.
 • Шановні клієнти!Візові Центри Посольства Чеської Республіки починають прийом документів з 3 червня 2020 року. На даний момент Візові Центри будуть приймати сезонних працівників, тобто ті, хто їде з метою сезонного працевлаштування (відповідно до §96 Закону про зайнятість №435/2004 Зб. (чеською мовою), у чинній редакції, та відповідного положення Міністерства праці і соціальних питань №322/2017 (чеською мовою), у чинній редакції. Всі інші категорії віз прийматися не будуть до подальшого оголошення. Прийом та видача документів буде здійснюватися лише за попереднім записом.
 • Шановні Клієнти!В зв’язку з карантином в Україні всі Візові Центри призупинили свою роботу. Всі неотримані паспорти знаходяться у Візових Центрах і зможуть бути отримані після офіційного припинення карантину в країні. Для більш детальної інформації натисніть тут
 • Підвищення оплати за шенгенські заяви на візиШановні Клієнти!Зверніть увагу: Станом на 2 лютого 2020 року плата за шенгенську візу для громадян третіх країн (короткочасне перебування) зросте з 60 до 80 євро (або еквівалентна сума в місцевій валюті). Діти віком від 6 років до 12 років сплачують шенгенський візовий збір у розмірі 40 євро (або еквівалентну суму в місцевій валюті).Для громадян України та інших держав, з якими укладено угоду про спрощення оформлення віз, плата за візу залишається незмінною (35 євро).
 • Шановні Клієнти!Будь ласка, зверніть увагу, що в зв’язку із святковими днями оплатити консульський збір в Idea Банку у Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі 2 січня буде не можливо. Візові Центри будуть приймати документи тільки у заявників, які не будуть сплачувати консульський збір. 31 грудня Візовий Цетр Чехії працює лише на видачу паспортів Приносимо свої вибачення!Починаючи з 1 травня 2018 року, клієнти, які включені до урядової програми «Кваліфікований працівник», мають подавати документи на робочу карту у візовому центрі компанії VFS Global у Львові за адресою: м. Львів, вул. Джерельна, 18. До 30 квітня 2018 року включно, дані заяви подаються безпосередньо до Генерального консульства Чеської Республіки у Львові.
Будь ласка поділіться цим записом
Top envelopephonemap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram