Виробництво сидінь до автомобілів для BMW, OPEL, VW - Робота за кордоном - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном Виробництво сидінь до автомобілів для BMW, OPEL, VW - Робота за кордоном - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном
76008, Тролейбусна, 4/1a,
Івано-Франківськ, Україна
visa.europe.job@gmail.com

m.Nýřany (Ниржани) (10 км від Плзень) Faurecia

Заробітня плата 110 CZK. 3000 CZK – премія щомісяця за відпрацьовані години. Обід на заводі – безкоштовно. З бонусами та преміями з/п в місяць 1000-1110 $

Виробництво сидінь до автомобілів для BMW, OPEL, VW - Робота за кордоном

22.02.2021

Будь ласка поділіться цією вакансією

Заробітня плата:33000

CZK

Виробництво сидінь до автомобілів для BMW, OPEL, VW – робота на виробничих лініях (конвеєр). Робота фізично не важка. Робота в 2 зміни:

1 тиждень з 06.00 – 15.00

2 тиждень з 15.00 – 24.00

Робота в сухих та теплих виробничих приміщеннях (+18С  +21С).

Місце праці: m.Nýřany (Ниржани) (10 км від Плзень) Faurecia

З/п год (netto): 110 CZK. 3000 CZK – премія щомісяця за відпрацьовані години. Обід на заводі – безкоштовно. З бонусами та преміями з/п в місяць 1000-1110 $

Хочете дізнатись більше про дану вакансію
Будь ласка заповніть форму

Виробництво сидінь до автомобілів для BMW, OPEL, VW.

Подати заявку
Стать: Чоловіки. Задовільний стан здоров’я, нормальний фізичний стан, бажання працювати, відсутність хронічних захворювань та загострень, вік – до 48 років.
К-сть робочих годин в день: 8-10. Понаднормовий час – можливий (залежить від вмінь працівника).
К-сть робочих годин в місяць: 200-250 годин
Вартість житла в місяць: Безкоштовно
Опис житла: Проживання хостел-гуртожиток в двомісній або в тримісній кімнаті (є санвузол, кухня, необхідна побутова техніка, меблі). З собою необхідно взяти постільну білизну та мінімальний набір посуду. Харчування самостійне, за власний кошт.
Доїзд до роботи (з роботи): З автостанції Плзень до заводу – робочий автобус (безкоштовно). Використовується громадський транспорт за власний кошт (500 CZK/міс).

Термін виготовлення документів: 4-5 тижнів

Інші витрати: 1500 CZK – вартість робочих штанів та взуття (утримується із зарплати, які залишаються у працівника). Брендовані футболки (куртки та жилетки) потрібно повернути. Всі платежі (медичне страхування, соціальні внески та податки оплачує роботодавець)
Інші витрати: 2006 CZK оплата медичної довідки перед початком роботи + тест на COVID-19. ПОВЕРТАЄТЬСЯ з першої зарплати.

Ціна вакансії:

5499,00 ₴ - документи + вакансія. (одна людина)

Виробництво сидінь до автомобілів для BMW, OPEL, VW.

Подати заявку

Країни вакансій

Замовити документи на візу без прив'язки до роботи

Детальніше

Схожі вакансії

Top envelopephonemap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram