Впроваджено нові правила в'їзду громадян до Чеської Республіки - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном Впроваджено нові правила в'їзду громадян до Чеської Республіки - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном
76008, Тролейбусна, 4/1a,
Івано-Франківськ, Україна
visa.europe.job@gmail.com

Впроваджено нові правила в'їзду громадян до Чеської Республіки

06 04 2021

З 5 квітня Міністерство охорони здоров'я Чехії впровадив в дію нову постанову щодо епідеміологічних вимог при в’їзді в країну.Стару постанову було скасовано Празським міським судом. Суд постановив, що примус робити негативний тест на короновірус, як обов’язкова умова для повернення громадян на батьківщину є неконституційним. Міністерство охорони здоров'я виправив цей недолік, краще обґрунтував нову постанову і скорегував правила, але для більшості подорожуючих практично все залишилось без змін.

Починаючи з понеділка, 5 квітня, всі подорожуючі, хто буде повертатись з країн з високим рівнем інфікування короновірусу, будуть змушені пред’явити на чеському кордоні заздалегідь зроблений ПЛР-тест. До країн з високим рівнем інфікування короновірусу належать: Україна, Італія, Франція, Росія, Білорусь, Грузія та ін.

При поверненні з країни з високим чи помірним ризиком захворювання (червоний і оранжевий кольори, такі як, Німеччина, Словаччина) заздалегідь робити тест потрібно буде тільки в тому випадку, якщо людина їде на громадському транспорті (літак, автобус, поїзд і т.д.). Для подорожуючих, які повертаються на власному транспорті робити тест для в'їзду не потрібно.
Дана постанова не порушує конституційне право на повернення на батьківщину. Був внесений пункт, який дозволяє громадянину повернутися до Чехії навіть якщо тест виявився позитивним, але тільки на власному транспорті з подальшою самоизоляцией, яка триватиме 14 днів.

Інші правила залишаються без змін. В'їзний формуляр та повторний ПЛР-тест не пізніше 5 днів після в'їзду залишаються обов'язковими.

Будь ласка поділіться цим записом
Top envelopephonemap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram