Зміна у правилах подорожей до ЧР та у візовому порядку - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном Зміна у правилах подорожей до ЧР та у візовому порядку - Visa Europe Job Віза Робота за кордоном
76008, Тролейбусна, 4/1a,
Івано-Франківськ, Україна
visa.europe.job@gmail.com

Зміна у правилах подорожей до ЧР та у візовому порядку

25 08 2021

Посольство Чеської Республіки в Києві повідомляє, що відповідно до Захисного заходу Міністерства охорони здоров'я № MZDR 20599/2020-109/MIN/KAN, яке набуде чинності з 23 серпня 2021 року, відбудуться наступні зміни у правилах поїздок до Чеської Республіки та у сфері віз та проживання:

Громадяни України, які мають біометричні паспорти, можуть подорожувати до ЧР у рамках правила 90/180 за умови, що у них є сертифікат про щеплення, виданий третьою країною, який визнає Чеська Республіка (перелік сертифікатів, визнаних Чеською Республікою). У разі поїздок на підставі безвізового режиму особа повинна мати при собі даний сертифікат, інакше вона не буде допущена на територію Чеської Республіки.

Необхідною умовою є те, що з моменту введення другої дози вакцини минуло щонайменше 14 днів, і людина не має жодних симптомів COVID-19. Наступною умовою є те, що вакцинацію проводили такими вакцинами: Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna) a Janssen.

До власників вищевказаного сертифіката не застосовуються карантинні заходи при в’їзді до ЧР, достатньо заповнити в’їзний формуляр.

Громадяни України та іноземці з дозволом на проживання на території України, які мають  вищезазначений  сертифікат про щеплення, можуть знову подавати заяви на всі види типів на проживання.

Для власників вищезазначеного сертифікату про щеплення посольство продовжить процедуру розгляду у всіх раніше поданих заяв (включно вклейки візи) за умови, що заявник цим сертифікатом підтвердить та підпише чесну заяву про те, що його вакцинація відповідає вимогам Захисного заходу.

Будь ласка поділіться цим записом
Top envelopephonemap-marker
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram